Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 17 червня 15:37
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03
На Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03
На Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03У Житомирі триває будівництво житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб на провулку ЧервономуНа Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’яті

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 мая 2026, 11:58

Наталія Остапченко привітала медичних сестер з професійним святом

Наталія Остапченко привітала медичних сестер з професійним святом


12 травня на базі Житомирського медичного інституту та Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному дню медичної сестри, які об’єднали фахівців медсестринської справи з усієї області, аби вшанувати їхню щоденну працю, відданість професії та щире служіння людям.

До урочистостей долучилися перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко, директорка Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОВА Валентина Донець та представники Житомирської обласної ради.

Звертаючись до присутніх, Наталія Остапченко підкреслила важливість і благородність професії медичної сестри:

«Сьогодні ми вшановуємо людей, чия праця є основою турботи про пацієнта та невід’ємною складовою ефективної медичної допомоги. Саме медичні сестри та акушерки щодня дарують не лише професійну підтримку, а й людське тепло, співчуття та віру в одужання. Ваше терпіння, витримка та відданість професії заслуговують на найвищу повагу. Дякую вам за щоденну працю, силу духу та добрі серця. Бажаю кожному міцного здоров’я, благополуччя та нових професійних здобутків».

Під час заходів перша заступниця начальника ОВА відзначила медичних сестер Подяками від імені Віталія Бунечка за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у надання кваліфікованої медичної допомоги.

Наталія Остапченко привітала медичних сестер з професійним святом

Наталія Остапченко привітала медичних сестер з професійним святом

Наталія Остапченко привітала медичних сестер з професійним святом

Наталія Остапченко привітала медичних сестер з професійним святом

Наталія Остапченко привітала медичних сестер з професійним святом

Наталія Остапченко привітала медичних сестер з професійним святом

Наталія Остапченко привітала медичних сестер з професійним святом

Наталія Остапченко привітала медичних сестер з професійним святом

Наталія Остапченко привітала медичних сестер з професійним святом
Погода, Новости, загрузка...