Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 02 серпня 08:44
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

31 июля 2026, 19:50

Житомирські патрульні повернули бабусі дев'ятирічного онука, який самостійно мандрував містом

Учора пообіді патрульні отримали повідомлення, що на вулиці Промисловій у Житомирі водій маршрутного транспортного засобу виявив 9-річного хлопчика без супроводу дорослих. Оперативно прибувши на місце, патрульні зустріли заявника разом із дитиною.

Хлопчик розповів, що має із собою мобільний телефон. Завдяки цьому інспекторам вдалося зв'язатися з його мамою. Жінка повідомила, що син гостював у бабусі в передмісті, а сама вона наразі перебуває на лікуванні. Дізнавшись адресу проживання бабусі, патрульні доставили хлопчика додому.

Жінка дуже хвилювалася та пояснила, що не помітила, як онук вийшов із будинку й зник із поля зору.

Патрульні провели з бабусею профілактичну бесіду, а також повідомили про подію працівників ювенальної превенції.

На щастя, подорож маленького мандрівника завершилася без пригод. Щиро дякуємо небайдужому водієві за уважність, відповідальність і небайдужість.

Житомирські патрульні повернули бабусі дев'ятирічного онука, який самостійно мандрував містом
Погода, Новости, загрузка...