Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 15:33
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 мая 2012, 13:57

У Житомирі відбувся концерт з нагоди випуску хореографічної школи «Сонечко». Відео

В обласному академічному музично-драматичному театрі відбувся концерт з нагоди випуску хореографічної школи «Сонечко». На святі були присутні влада міста та області. Такою урочистою миттю розпочався 39-ий звітний концерт хореографічної школи «Сонечко». Цього річ дружня сімя Гузун здобула не одну нагороду. Проте найбільш шанобливо ставляться артисти до головного призу Павла Вірського.

Михайло Гузун – директор школи, народний артист України «Мы победители гран-при уже втечении 5 лет, самого главного приза в Украине Павла Вирского, мы гордимся, что мы на Украине. В місті знають, що є «Сонечко», вот сегодня приехали к нам из Києва на концерт, спеціально приехали увидеть «Солнышко».
Яскравим святковим хореографічним дійством ансамбль «Сонечко» освячує і благословляє своїх випускників у свідоме, творче і самостійне життя.

Маша – учениця школи хореографічного мистецтва «Сонечко» «мені дуже подобається танцювати у сонечку, я дуже хочу випуститися, получити грамоту і стати вчителькою»;
Учениця школи «хочу вивчитися, поступити до Польші».
Багато відомих облич побачили у глядацькому залі. На концерті вони були як батьки, вболіваючи не тільки за розвиток школи, а й за творчі здобутки своїх дітей.

Віктор Балюрко – заступник голови житомирської обласної адміністрації «Школа унікальною була і вона і зараз залишається унікальною у нас в Україні, тому що повний курс навчання проходять вихованці цієї школи, спеціальна програма, подібних шкіл в країні немає. Тому честь і хвала Гузунам – Михайлу та Тетяні, які створили, які на такому рівні підтримують і статус її, і славу»;
Дарина Балюрко «Я закінчила школу «Сонечко», а зараз навчаюсь в коледжі культури на факультеті кіно-телемистецтв»
Випускники «Сонечка» у тригодинному звітному концерті продемонстрували маленьку модель життя зі своїми емоціями і переживаннями.

За матеріалами: ЖОДТРК
Погода, Новости, загрузка...