Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 12:50
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 мая 2012, 09:13

Керівництво Житомирщини сьогодні їде на зустріч до Януковича

Як повідомляє Рупор Житомира, 24 травня 2012 року у приміщенні Адміністрації Президента України відбудеться засідання Ради регіонів під головуванням Президента України Віктора Януковича.

За дорученням глави держави у ньому також візьмуть участь голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук та голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський.

На засіданні Ради регіонів заплановано обговорити, зокрема, такі питання:
1. Про завдання місцевих органів влади з реалізації соціальної політики у 2012 році.
2. Про зменшення тиску правоохоронних і контролюючих органів на бізнес, представників органів місцевого самоврядування та інститути громадянського суспільства.
3. Про якість і безпеку продуктів харчування, ліків та товарів дитячого асортименту.
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...