Дерслужбовці змагаються за звання найкращого, за три дні в області визначать кращого керівника державних структур та найкращого спеціаліста. Змагання служителів народу ініціював Кабінет Міністрів України у 2007-му році, запровадивши щорічний Всеукраїнський конкурс. Нині тривають обласні етапи, загальнодержавний має бути восени.
Житомирщина, зважаючи на перемоги минулих років, сподівається не знижувати планку, а нині ж визначається із кращими претендентами обласного рівня. Такий конкурс проводиться як вид підвищення кваліфікації державних службовців, оскільки вони мають у тестовій формі відобразити знання у сфері державної служби, підготувати публічний виступ на актуальні суспільні теми і представити результати роботи членам оціночної комісії. Конкурс створено із єдиною і беззаперечною метою покращити роботу державних службовців задля задоволення потреб громадян.
Володимир Бражевський – заступник начальника управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області «Такий старий лозунг «кадри вирішують все, він і нині дуже актуальний, адже державні службовці – це ті люди, які забезпечують реалізацію рішень, які поставлені керівництвом нашої держави, і саме від злагодженої роботи органів влади залежить реалізація економічних, соціальних, культурних реформ, які проходять у нашій державі»