Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 13:18
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 июля 2012, 22:25

Відбулася обласна селекторна нарада з питань підготовки господарського комплексу області до осінньо-зимового періоду

10 липня 2012 року відбулася Всеукраїнська селекторна нарада Мінрегіонбуду, на якій було обговорено питання про стан підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років та хід реалізації програми здешевлення вартості іпотечних кредитів, пільгового кредитування молодих сімей та індивідуальних сільських забудовників, будівництва доступного житла.

Нараду проводили Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк та перший заступник Міністра Олександр Аліпов. Прозвучала інформація Міністерства про те, що в даний період 204 підприємства держави мають 45 млн. грн. заборгованості перед робітниками з виплати заробітної плати. Частка Житомирського регіону при цьому становить – 2,5 млн. грн.

Після селекторної наради відбулася відповідна обласна селекторна нарада, участь у якій взяв перший заступник голови обласної ради Арешонков В.Ю.
«Загальна сума, необхідна для підготовки об’єктів житлово-комунального господарства Житомирщини до роботи в осінньо-зимовий період, становить 783 млн. гривень. До осінньо-зимового періоду підготовлено 300 тисяч будинків, що становить 40 % житлового фонду, 266 дитячих садків (40 %), 326 шкіл (38 %), 28 лікарень (38 %), 366 з 920 котелень (39,8 %). На 43% підготовлені об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства, на 48% - дорожньо-мостового, заготівля палива – 48 %, теплові лічильники – 75 %», – навів дані Олещенко М.М., перший заступник голови обласної державної адміністрації, який проводив нараду з керівниками районів та міст області.

Головне питання, на якому було акцентовано увагу голів районних адміністрацій і міських голів, пов’язане з проблемою іпотечного кредитування. Кошти, відсоток яких доведено до області, до кожного району розподілялися відповідно до кількості населення. Зараз у черзі на отримання житла знаходяться 35 тисяч жителів області. Кількість збиткових підприємств в області зменшилася на 13 % порівняно з минулим роком, але їх все одно залишається багато
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...