Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 06 січня 20:22
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 ноября 2012, 10:21

Житомирська прокуратура перевіряє скаргу на дії працівника міліції

До прокуратури Житомирського району 12 листопада 2012 року надійшла заява від жителя м. Житомира про те, що 3 листопада 2012 року стосовно нього працівниками Житомирського райвідділу УМВС України в області вчинено неправомірні дії.

Як повідомив прокурор Житомирського району Олег Мостиховський, прокуратура району проводить перевірку викладеної у зверненні інформації.
Про результати перевірки та прийняте відповідно до чинного законодавства рішення стосовно дій працівників міліції буде повідомлено після закінчення перевірки.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...