Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 15:31
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 декабря 2012, 22:12

Юрія Кулачка нагороджено відзнакою «Миротворець за заслуги ІІ ступеня»

З нагоди Дня Збройних Сил України начальника Головного управління Держземагентства у Житомирській області Юрія Кулачка нагороджено медаллю “Миротворець за заслуги ІІ ступеня” за сумлінне несення служби, виявлені пильність і професіоналізм.

Ризикуючи своїм життям, Юрій Кулачок 18 років назад був у самому центрі воєнного конфлікту в Югославії. Розповідає про свою службу Юрій Дмитрович у чужій країні не надто охоче — лише скупі спогади та короткі відповіді на запитання.

Про нього більше розповіла людина, яка не з чуток знає про ті складні часи. Учасник багатьох миротворчих операцій, підполковник запасу, голова Житомирської обласної організації учасників миротворчих операцій Сергій Коробцов, вручивши Посвідчення та нагрудний знак, відзначив, що Юрій Дмитрович пройшов службу на відмінно, він проявив мужність та, будучи командиром, зумів зберегти життя невинних солдат.
Його професіоналізм, мужність, звитяга визнані також Організацією Об'єднаних Націй: у 1995 році він нагороджений медаллю “За бездоганну службу в миротворчій місії ООН І ступеня”.

Очолюючи землевпорядну службу області Юрій Кулачок у повній мірі проявляє свої командирські та організаторські навички. Адже він, до речі — офіцер запасу, має усі ті чинники, які необхідні держслужбовцю, щоби бути ефективним лідером та керівником колективу.
Юрій Дмитрович — миротворець, який гідно виконав складну і водночас благородну місію, заслуговує вдячність та повагу земляків.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...