Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 лютого 00:34
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 декабря 2012, 13:27

Жах, що діється на дорогах по всій Україні. ВІДЕО

З вівторка, 11 грудня, по всій Україні сильно зіпсується погода. По п'ятницю, 15 грудня, МНС оголосило штормове попередження. Як повідомляє Meteoprog.ua спеціально для ТСН.ua, на території західних областей очікується хуртовина с посиленням вітру до 22 м/с. У північних та центральних пройде сильний мокрий сніг, ожеледь на шляхах - все це може призвести до аварій та падінню збитого снігу з дахів, що небезпечно для пішоходів.

У південній частині країни та Приазов'ї сильний вітер, до 15-22 м / с, може поламати гілки дерев, та також збити бурульки з дахів будинків. У середу, 12 грудня, південний циклон, який рухається по території України спровокує посилення вітру до 15-22 м / с у всіх областях. Поривчастий вітер ускладниться сильними снігопадами. В результаті по всій країні очікуються сильні хуртовини, місцями з мокрим снігом. Видимість на дорогах погіршає. Радимо автомобілістам бути дуже уважними за кермом. На півдні України сильні дощі і поривчастий вітер. Можливі падіння дерев. З четверга, 13 грудня, по суботу, 15 грудня, температура повітря істотно знизитися. На стовпчику термометра вдень буде від 5 до 10 градусів морозу. На дорогах і тротуарах утворюється ожеледь. Як повідомлялося раніше, у середу в Україні потеплішає до 9 градусів. При цьому очікуються сильні дощі і заметілі.

За матеріалами: ТСН
Погода, Новости, загрузка...