Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 31 травня 00:22
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 августа 2011, 10:08

Антимонопольний комітет оштрафував ПАТ «Житомир-Авто»

Як показало розслідування, товариство встановлювало економічно необґрунтовані тарифи
Житомирське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ПАТ «Житомир-Авто» загалом на 51 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Як показало розслідування, товариство встановлювало економічно необґрунтовані тарифи на послуги з технічного обслуговування автомобілів марок «Chery», «Chevrolet», «Kia» та «Opel» у період гарантійного строку експлуатації.

Оскільки такі дії призводять до негативних наслідків для споживачів, Відділення зобов’язало припинити порушення та привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...