Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 21:08
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 февраля 2013, 00:27

У Новоград-Волинському на Житомирщині демонтують пам'ятник Лєніну

15 лютого 2013 року на засіданні Новоград-Волинської міської ради Житомирської області депутати під тиском громади ухвали рішення демонтувати пам'ятник Лєніну, що розташований у середмісті. За відповідне рішення проголосував 31 депутат.

Участь у роботі сесії також взяли: народний депутат України свободівець Олександр Мирний та голова Житомирської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Сидір Кізін.

"Мусимо пам'ятати про те, що коли мертві хапають за ноги живих, поступу нації вперед не відбувається. У нас, українців, є свої герої, власна історія і ми будемо її повертати", – наголосив народний депутат Олександр Мирний.

Голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода" Сидір Кізін привітав громаду Новоград-Волинського з цим рішенням: "Ця подія хоч і запізнилася на двадцять два роки, але засвідчила, що свідомість людей звільняється від колоніального мороку".

Підтримати історичне для міста рішення до міської ради прийшли більше сотні мешканців Новоград-Волинського, серед яких – активісти "Свободи".
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...