Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:14
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 февраля 2013, 01:15

Житомир - розвивається! Євросоюз обрав наше місто для проведення Тижня енергетики

Представництво ЄС організує Тиждень стабільного теплопостачання (Тиждень енергетики) саме у м. Житомирі уже в найближчі кілька місяців. Про це повідомила 14 лютого 2013 року під час зустрічі із міським головою Володимиром Дебоєм заступник директора Департаменту муніципальної та екологічної інфраструктури ЄБРР Лін О Грейді.

«Подія стане яскравою можливістю продемонструвати виконання енергоефективних проектів містом Житомиром», – упевнена Лін О Грейді.

Директор ЄБРР в Україні Андре Куусвек підкреслив, що заходи такого рівня необхідні насамперед громаді, адже допоможуть зрозуміти необхідність їх реалізації. «У рамках конференції ми покажемо, на скільки ці проекти є важливими та на скільки вони є окупними», – сказав керівник ЄБРР в Україні.

Проведення Тижня енергетики є ініціативою Євросоюзу та передбачає участь у різного роду заходах інвесторів, представників міжнародних фінансових фондів та організацій, спеціалістів, які займаються реалізацією енергоефективних проектів в Україні та за кордоном.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...