Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 13 квітня 17:57
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 апреля 2013, 08:23

У Житомирі скоєно напад на обласну раду

9 квітня п.р. проходило засідання чергової сесії Житомирської обласної ради. Відповідно до поданих заявлень про проведення мітингу під стінами обласної ради зібралося близько 150 мітингувальників, які вимагали відміни рішення про дозвіл видобування титанових руд на Житомирщині.

Близько 11.20 один з народних обранців запросив до сесійної зали мітингувальників, що призвело до виникнення штовханини та тисняви у натовпі, в результаті чого було пошкоджено скло на вхідних дверях.

Працівники міліції, відповідно до чинного законодавства, забезпечили пропускний режим до приміщення облради та не допустили масових порушень громадського порядку. Водночас на місце події виїхала слідчо-оперативна група Корольовського райвідділу, яка проводить першочергові дії та встановлює усі обставини.

Наразі конфлікт урегульовано.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...