Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 16:13
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 августа 2011, 11:27

Через відсутність люків, житомиряни провалюються в каналізацію

Через відсутність каналізаційних люків, мешканці міста провалюються під землю.
Через відсутність каналізаційних люків, мешканці міста провалюються під землю.

Минулого тижня рятувальники в Житомирі вилучали з каналізаційного колодязя 24-річного молодика. Хлопчина з товаришем пізно увечері поверталися до дому.


Проходячи по вулиці Вітрука, напроти магазину «Спорттовари», молодий чоловік ступив з тротуару у бік, і потрапив… в отвір каналізаційного колодязя, який, як прийнято у цьому мікрорайоні, не мав кришки. Побачивши халепу, у яку потрапив друг, його товариш, не на жарт переполошившись, терміново зателефонував рятувальникам. Вже через 15 хвилин, без надмірних зусиль, бранця з підземного полону визволили. Від медичної допомоги хлопчина відмовився, але на комунальників, мабуть, зуба заточив.

Нагадаємо, що 11 серпня, в Житомирі рятувальникам з також каналізаційного колодязя довелося діставати козу.


20 минут
Погода, Новости, загрузка...