Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 11:46
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 мая 2013, 11:38

На Житомирщині рятували жінку від зваленого негодою дерева

21 травня о 09:20 на пункт зв’язку 8 державної пожежно-рятувальної частини міста Коростень надійшло повідомлення від 82-річної місцевої жительки про те, що вона не має змоги вийти зі свого приватного будинку через дерево, що впало на її поріг. Вночі вирувала негода і сильний вітер з дощем звалив абрикосу, що росла поряд з оселею старенької, чим і заблокував вихід із помешкання.

На виклик, за вказаною адресою, виїхало чергове відділення рятувальників. Співробітники ДСНС за допомогою спеціального обладнання обережно розрізали дерево на шматки та зложили його на подвір’ї, за що і отримали слова щирої вдячності від літньої жінки, допомогти якій було більше нікому.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...