Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 21:45
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 мая 2013, 10:07

Черговий скандал з «Житомиробленерго» - лікарні, школи та дитячі садочки залишилися без води

28 травня 2013 року о 17.30 год. без попередження влади і населення міста ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» в черговий раз відключено енергопостачання водопровідно-насосних станцій КП «Житомирводоканал».

У результаті мікрорайони Польова, Богунія, Крошня, у тому числі лікарні, школи та дитячі садочки залишилися без гарантованого централізованого водопостачання.

Відключення водопостачання може загрожувати виникненням надзвичайної ситуації пов’язаної із можливістю масових інфекційних захворювань людей та масовим отруєнням людей в результаті споживання неякісної питної води.

Такі дії ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» порушують основні конституційні права громадян, Закон України «Про питну воду та питне водопостачання» щодо заборони відключення об’єктів питного водопостачання та водовідведення від системи енерго-, газо-, тепло-постачання як об’єктів життєзабезпечення і стратегічного призначення, Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», відповідно до якого громадяни мають право на безпечні для здоров’я і життя харчові продукти, питну воду, умови праці, навчання, виховання, побуту, відпочинку та навколищнє природне середовище.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...