Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 12 квітня 08:06
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 июня 2013, 11:30

На Житомирщині оштрафували відому кредитну спілку

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПП «Кредіт Груп» (м. Ужгород) на 68 тис. грн. за неподання інформації на вимогу територіального відділення.

У Житомирській області Підприємство поширювало рекламу зі словами: «Кредит зручний»; «на будь які цілі», терміном до 20 років»; «авто, житло, побутова техніка».

З метою встановлення факту відповідності змісту даної реклами вимогам законодавства, тобто чи можна отримати кредит за даними умовами, Підприємству було надіслано вимогу.

Проте, ПП «Кредіт Груп» всіляко ухилялось від отримання вимог Відділення, що призвело до перешкоджання у проведенні дослідження.

За такі дії Підприємство отримало максимальний розмір штрафу.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua
Погода, Новости, загрузка...