Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 23:54
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 июня 2013, 08:09

На Житомирщині змії нападають на людей

24 червня до реанімаційного відділення Коростишівської центральної райлікарні з діагнозом укус змії госпіталізовано мешканця села Трикопці.

Чоловік вдома у сараї перекладав дрова. Плазун виліз з-під копиці дров і вжалив власника дрівника. Станом на сьогоднішній ранок чоловіка вже відправили додому, надавши першу допомогу.

Це вже другий випадок, коли змія кусає людей не в лісі,а у дворі.

Найперше, що варто зробити, коли укусила змыя – це обмежити потрапляння отрути в кров. Можна прикласти холод або накласти тугу пов’язку на місце укусу, щоб зменшити лімфовідтік від ураженої кінцівки. Якщо такої можливості немає, то треба накласти джгут вище рани – на стегно або плече. Після накладання джгута бажано промити рану великою кількістю води і обробити зеленкою, йодом, спиртом, горілкою, туалетною водою або навіть елементарною спиртовою серветкою. Потрібно також пити багато рідини, щоб організм якнайшвидше почав фільтрувати й виводити токсини.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...