Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 01 серпня 14:54
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 июля 2013, 20:43

Міський голова Володимир Дебой вручив ордери на квартири 5 інвалідам війни

41 квартиру отримали житомиряни – інваліди війни, воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори аварії на ЧАЕС упродовж 2011-2012 рр. на загальну суму – понад 8,5 млн.грн.

03 липня 2013 року, під час засідання виконавчого комітету Житомирський міський голова Володимир Дебой вручив ордери на квартири п'ятьом житомирянам, інвалідам війни.

Як повідомив мер Житомира, ветерани чекали на своє житло по 21-24 роки. У рамках реалізації державних програм забезпечення житлом громадян соціально незахищених категорій відповідно до соціальних ініціатив Президента України ще п’ятеро житомирян забезпечено квартирами.

«Упевнений: це свято для кожної вашої родини. Вітаю вас із отриманням заслуженого житла. Нехай ваше життя буде довгим, щасливим і здоровим», – сказав міський голова Володимир Дебой перед врученням ордерів.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...