Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 23:58
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

31 июля 2013, 08:08

На Житомирщині прокуратура взялася за посадовців

Упродовж поточного року за результатами проведених перевірок органами прокуратури області внесено 110 подань на усунення порушень Закону України «Про адміністративні послуги». З них на даний час розглянуто і задоволено – 65, до відповідальності притягнуто 48 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування.

Установлено, що місцевими державними адміністраціями та міськими радами не вжито необхідних заходів щодо створення центрів надання адміністративних послуг, як того вимагає Закон України "Про адміністративні послуги". Зокрема, не затверджено кошториси матеріально-технічного забезпечення роботи та фінансування майбутніх центрів, не визначено перелік послуг, що будуть надаватися, не внесено зміни до бюджету щодо виділення коштів на створення центрів.

На даний час на території області створено лише два адміністративні центри, що знаходяться у м. Житомирі та м. Новограді-Волинському.

Окрім цього, у ході перевірок виявлено й інші порушення вимог законодавства суб’єктами надання адміністративних послуг. Районними державними адміністраціями та їх структурними підрозділами не розроблено та не затверджено окремі графіки прийому громадян з надання адміністративних послуг, не облаштовано інформаційні стенди, не встановлено скриньки для зауважень і пропозицій щодо якості адміністративних послуг.

Перевірки з питань додержання органами державної влади та місцевого самоврядування Закону України «Про адміністративні послуги» тривають і надалі.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...