Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 02 січня 20:00
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 августа 2013, 13:30

Черговий скандал у Житомирі: Чоловік прикував себе до батареї прямо у приміщенні Управління Державної міграційної служби

Як ми вже повідомляли, сьогодні, 13 серпня, о 11:00 розпочався “штурм” Управління Державної міграційної служби України в Житомирській обл., що розташоване за адресою: м. Житомир, вул. Пушкінська, 44.

У ДемАльянсі обурені рівнем свавілля в даному органі і прийдуть пробити цю “неприступну браму” корупції та беззаконня. Причиною такого кроку стали: затримки термінів виготовлення паспортів, здирництво і необґрунтовані платежі, невиконання Законів України та порушення конституційних прав громадян.
Всі ці ознаки порушень можна простежити на прикладі Івана Фурлета, який у двох судових інстанціях довів незаконність дій службовців. Рішенню суду зобов’язує ДМС розглянути його документи без зайвих платежів (при сплаті лише державного мита - 170 грн.)

Як повідомляє Рупор Житомира, щойно активіст ДемАльянсу Іван Фурлет повідомив, що сидить прикований до батареї і чекає поки видадуть закордонний паспорт. "Міліція приїхала але припиняти правопорушення не збирається", - пише він.

Іван Фурлет
Сиджу прикований до батареї чекаю поки видадуть мені закордонний паспорт. Міліція приїхала але припиняти правопорушення не збирається.

Черговий скандал у Житомирі: Чоловік прикував себе до батареї прямо у приміщенні Управління Державної міграційної служби
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...