Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 17:15
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 сентября 2013, 06:13

На Житомирщині змії нападають на людей

16 вересня у лісі поблизу міста Коростишів змія вкусила 52-х річну жінку. Остання збирала гриби зі своїми знайомими і не помітила небезпечного плазуна. Після укусу гадюки, потерпіла не розгубилася і відразу поїхала до Коростишівської центральної районної лікарні.

В лікарні потерпілій надали невідкладну медичну допомогу. На даний момент жінка знаходиться в реанімаційному відділенні районної лікарні. Загрози її життю немає.

З огляду на це, Управління ДСНС у Житомирській області нагадує: найперше, що варто зробити, коли укусила змія – це обмежити потрапляння отрути в кров. Можна прикласти холод або накласти тугу пов’язку на місце укусу, щоб зменшити лімфовідтік від ураженої кінцівки. Якщо такої можливості немає, то треба накласти джгут вище рани – на стегно або плече. Після накладання джгута бажано промити рану великою кількістю води і обробити зеленкою, йодом, спиртом, горілкою, туалетною водою або навіть елементарною спиртовою серветкою. Потрібно також пити багато рідини, щоб організм якнайшвидше почав фільтрувати й виводити токсини. Однак усі ці процедури слід проводити вже після того, як викликали «швидку».
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...