Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 06 січня 18:30
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 октября 2013, 10:46

У Житомирі власниця турфірми ошукала понад 100 осіб на 3 млн грн.

Прокуратурою м.Житомира затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.4 ст.190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) КК України стосовно власниці туристичної фірми, яка, зловживаючи довірою громадян, заволоділа їх коштами.

У ході досудового розслідування встановлено, що громадянка пропонувала послуги турфірми з придбання путівок для відпочинку, за які отримала кошти, проте самих путівок клієнтам не надала. Від шахрайських дій власниці фірми постраждали 106 осіб, яким завдано збитків на суму понад 3 млн грн.

Як уже повідомлялося, прокуратурою міста Житомира здійснювалося процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...