Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 15:26
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

1 ноября 2013, 06:01

У Києві весь транспорт зупинять на одну хвилину

Наступного тижня, 5-6 листопада, рух транспорту в столиці буде обмеженим у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення Києва від фашистських окупантів рух.

Так, 5 листопада з 21:00 до 23:00 проїзд буде заборонено на вул. Хрещатик від Європейської до Бессарабської площі. Ця ж ділянка буде закрита для руху автотранспорту і 6 листопада з 8:00 до 12:30. З 12:30 до 22:00 6 листопада діятиме заборона руху транспорту на ділянці від вул. Інститутської до Б. Хмельницького.

Також у разі необхідності може бути тимчасово призупинений рух транспортних засобів під час урочистої ходи до могили Невідомого солдата, що відбудеться 6 листопада з 10:00 до 11:30 за маршрутом: вул. М. Грушевського (від Кріпосного провулку) – Арсенальна площа – площа Слава – вул. І. Мазепи – вул. Лаврська (до Лаврського провулку).

Крім того, столична влада проситиме ДАІ сприяти в організації на вулично-дорожній мережі Києва призупинення руху транспортних засобів упродовж 1 хвилини та подання ними звукового сигналу о 12:05 6 листопада. Зупинить рух у цей час і пасажирський транспорт загального користування, окрім метрополітену. Нагадаємо, що Кабмін дозволив зробити 6 листопада вихідним днем у Києві.

Вихідний буде в Київської міськадміністрації і підприємств, які перебувають у комунальній власності.
За матеріалами: ТСН
Погода, Новости, загрузка...