Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 21:15
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 ноября 2013, 01:08

Понад півтора мільярди гривень сплатили житомиряни в місцеву скарбницю

Зокрема у січні - жовтні 2013 року полісяни перерахували 1 млрд. 65 тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб. Це майже на 58 млн. грн. перевищує минулорічний показник, що є прямим свідченням зростання рівня заробітної плати та погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах.

Крім того, місцевий бюджет поповнився від плати за землю – 142 млн. грн., плати за користування надрами – 56 млн. грн., збору за спеціальне використання лісових ресурсів – більше 30 млн., грн. податку на прибуток підприємств – понад 10 млн. грн.

Підприємці-«єдинщики» відрахували до місцевої скарбниці понад 129 млн. грн., що на 747 тис. грн., або 35 % більше, ніж у січні – жовтні 2012 року.

У цілому порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження до місцевого бюджету зросли на 111 млн. грн., або на 8 %.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...