Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 04 грудня 11:31
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам
На Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам
На Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникамУ Житомирі відзначили День Гідності та СвободиНа Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламності

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 ноября 2013, 06:03

На Житомирщині чергова спроба передачі "наркотиків" підсудному

13 листопада завдяки пильності співробітників чергової зміни Житомирської УВП-8 вдалось попередити надходження до установи забороненої речовини, повідомляє управління ДПтС України в Житомирській області.

Під час огляду передачі із продуктами харчування та речами, яка призначалася для підсудного П. від громадянки К., увагу працівників привернули цигарки, в середині яких було виявлено подрібнену рослинну масу зеленого кольору та дві сім картки до мобільного телефону.

Таким «сюрпризом» громадянка К. мала намір допомогти відсвяткувати підсудному укладення шлюбу із собою, яке відбулося цього ж дня годиною раніше. Це вона підтвердила у своєму поясненні працівникам Богунського райвідділу УМВС України в Житомирській області, які прибули по виклику до установи.

Даний факт був зареєстрований у відповідності з чинним законодавством України, відповідні матеріали направлені до Богунського РВ УМВС в Житомирський області для прийняття рішення.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...