Важливим засобом впливу на сучасну молодь у напрямку залучення до здорового способу життя у рамках виконання соціальних ініціатив Президента України, є приклади успіхів наших юних спортсменів на змаганнях найвищого рівня.
Продовжують утримувати лідерство в державі вихованці Житомирських обласних спортивних шкіл зі спортивної аеробіки.
На чемпіонаті Європи, який 10 листопада завершився у м. Арк (Франція) взяли участь збірні команди 22 країн. Команду України представляли 57 спортсменів з шістьох областей (Житомирська, Київська, Донецька, Запорізька, Харківська та Сумська). Від Житомирської області участь у чемпіонаті Європи взяли 5 вихованок Житомирської обласної ДЮСШ «Авангард».
В перше в історії спортивної аеробіки за міжнародними правилами FIG збірна степ-команда України серед юніорів, у склад якої увійшли вихованки нашої школи Анна Наумова, Олександра Мохорт, Крістіна Матвейчук вибороли золоту медаль, ставши чемпіонками Європи.
Група юніорів зі складу вихованок Житомирської ДЮСШ «Авангард» у складі Мохорт Олександри, Наумової Анни, Матвейчук Крістіни, Долгих Анастасії, Семеній Валерії стали фіналістками і у підсумку посіли 8 місце.
Тренери нашої команди, майстри спорту України Лариса Мохорт та Оксана Степанюк готували до чемпіонату Європи не лише житомирян, а й збірну команду України.
Житомирські спортсмени та тренери висловлюють подяку департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та обласному відділенню Національного олімпійського комітету України за підтримку та допомогу у підготовці та участі у цих змаганнях.