Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 10:12
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 ноября 2013, 09:55

На Житомирщині затримали одесита за спробу обікрасти підприємця

16 листопада до Черняхівського РВ УМВС звернувся приватний підприємець, 1958 р.н. Чоловік повідомив про те, що з комбайну, залишеного на полі, викрадено 20 мішків кукурудзи. Сума збитку становить 1150 гривень. Оперативники карного розшуку встановили, що кримінальне правопорушення скоїв житель Одеської області, який у скоєному зізнався.

Наразі відкрито кримінальне провадження, в ході якого й будуть встановлені всі обставини події. Відповідно до ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка) за таємне викрадення майна передбачено покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.


СЗГ УМВС України
в Житомирській області
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...