Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 08 квітня 19:01
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 декабря 2013, 12:35

Прокуратурою захищено екологічні інтереси територіальних громад

Позови прокуратури Володарсько-Волинського району про визнання бездіяльності сільських рад та зобов’язання виконати програми поводження з відходами судом задоволено у повному обсязі.

Установлено, що трьома сільськими радами району, у порушення вимог чинного законодавства, не виконуються належним чином програми поводження з твердими побутовими відходами, яких накопичено 145 тонн.

Зокрема, не розроблено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок під полігони для відходів, які, до того ж, не облаштовані відповідним чином.
Окрім цього, сільськими радами не отримано дозволи на розміщення та ліміти утворення відходів і спеціальні паспорти на місця видалення твердих побутових відходів.

Прокуратурою району у судовому порядку зобов’язано сільські ради виконати програми поводження з відходами.

Прес-служба прокуратури Житомирської області
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...