Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 10:40
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 января 2014, 16:27

В Житомирі виплачено понад 1,2 млн грн заборгованої заробітної плати

За втручання прокуратури м.Житомира минулого року виплачено понад 1,2 млн грн заборгованої заробітної плати. За порушення законодавства про оплату праці до дисциплінарної відповідальності притягнуто 6 посадових осіб органів місцевого самоврядування та державного контролю.

Так, за результатами розгляду внесених прокуратурою м.Житомира подань 493 працівникам п’ятьох підприємств міста у повному обсязі виплачено майже 1 млн грн заборгованої заробітної плати, повідомляє прес-служба прокуратури м.Житомира.

Також у ході досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.175 (безпідставна невиплата заробітної плати) КК України, розпочатого прокуратурою м.Житомира, погашено 42 тис грн боргів по зарплаті перед 40 працівниками приватного підприємства.

Крім цього, за заявами прокуратури на користь 5 соціально незахищених громадян, у судовому порядку стягнуто 82 тис грн нарахованої, але не виплаченої заробітної плати.

Прокуратура м.Житомира і надалі захищатиме конституційне право громадян на своєчасне та у повному обсязі одержання оплати за працю.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...