Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 20:05
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 февраля 2014, 17:30

На Житомирщині прокуратура захистила підприємців від необґрунтованих перевірок

За результатами перевірок додержання законодавства про захист конституційних засад підприємницької діяльності минулого року прокуратурою області внесено 97 подань, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 73 посадові особи органів державного контролю та правоохоронних органів, повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Як повідомив заступник прокурора області Ілля Толсторебров, внаслідок проведеної органами прокуратури роботи кількість випадків необґрунтованого втручання органів контролю у діяльність підприємств у середньому зменшилась удвічі - з 4 тис перевірок до 2 тис перевірок на місяць.

За його словами, вже цього року перевірено діяльність 7 органів контролю та правоохоронних органів і встановлено порушення конституційних прав підприємців. На їхнє усунення внесено 7 подань, до відповідальності притягнуто 12 посадових осіб.

Заступник прокурора області, зокрема, навів конкретний факт.

«Співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в області упродовж 2013 року направили до підприємців-власників ресторанів, автомийок та станцій технічного обслуговування автомобілів, 80 листів з вимогами надати інформації та копії 28 документів. Хоча у подальшому ця інформація при виконанні завдань по виявленню та розкриттю правопорушень жодним чином не використовувалась. За результатами перевірки внесено подання начальнику УМВС України в області, яке перебуває на розгляді», - розповів він.

Він зауважив, що минулого року на телефон «гарячої лінії» прокуратури області від суб’єктів господарювання надійшло 11 повідомлень, з яких 8 про незаконні дії працівників правоохоронних органів, 3 – на дії посадових осіб органів контролю.

«За цими повідомленнями проведено перевірки, й у 5 випадках встановлено факти безпідставного втручання контролюючих органів у підприємницьку діяльність. На порушення внесено документи прокурорського реагування, винних осіб притягнуто до відповідальності», - зазначив заступник прокурора області.

Нагадаємо, що на телефон «гарячої лінії» (0412) 41-27-01 підприємці можуть повідомляти про факти незаконного втручання у їхню господарську діяльність органів державного контролю та правоохоронних органів.

За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...