Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 14 квітня 05:07
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 февраля 2014, 14:04

Хворого на туберкульоз батька 5 дітей лікуватимуть примусово

За результатами розгляду подання, внесеного прокуратурою Романівського району головному лікарю центральної районної лікарні, до суду подано заяву та ухвалено рішення про примусове направлення на лікування хворого на активну форму туберкульозу батька 5 дітей, повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

У ході проведеної перевірки додержання вимог Закону України «Про боротьбу із захворюваннями на туберкульоз» встановлено, що хворий на туберкульоз мешканець смт Романів ухилявся від лікування, тим самим наражаючи на небезпеку п’ятьох своїх дітей.

При цьому медичні працівники лікарні, усупереч вимог чинного законодавства, не вживали заходів до примусової госпіталізації хворого батька, зокрема, не зверталися до суду з відповідною заявою.

На вимогу прокуратури хворого батька зобов’язано пройти примусове лікування у Житомирському обласному протитуберкульозному диспансері. Окрім цього, за порушення вимог чинного законодавства, посадовій особі лікарні оголошено догану.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...