Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 20:10
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 февраля 2014, 13:17

Прокурор Житомирщини закликає зберігати спокій і не брати участі у протиправних акціях

Нова хвиля масових протистоянь, що знову розпочалися у країні, призвела до трагічних наслідків – руйнування будівель, підпалів, вандалізму, людських жертв. Радикально настроєні особи закликають до подальших протиправних дій, що становить загрозу життєдіяльності громадян.

У зв’язку з цим прокурор області Валерій Шкуро звертається до жителів області не піддаватися на будь-які заклики до вчинення незаконних акцій, зберігати спокій та не порушувати чинне законодавство.


Масові заворушення, що відбуваються, нічого спільного не мають із мирними зібраннями. За участь у них, відповідно до чинного законодавства, передбачена кримінальна відповідальність.

Прокурор області підкреслив, що сьогоднішня ситуація вимагає від кожного громадянина виваженої, поміркованої поведінки заради збереження миру і стабільності.

Прес-служба прокуратури Житомирської області
За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...