Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 12:01
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 февраля 2014, 15:46

На автошляху Житомир-Київ озброєні автоматами міліціонери намагалися затримати опозиційних депутатів

19 лютого 2014 року на автошляху Житомир-Київ озброєні автоматами міліціонери намагалися затримати очільника Коростишівської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Сергія Бондарчука та депутата-свободівця Новоград-Волинської міської ради Олександра Захарчука. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода».

Силовики відпустили свободівців лише після того, як вони пред'явили депутатські посвідчення.

"В'їзд у Київ на Житомирській трасі перекрито повністю. На КПП стоять машини ДАІ та міліціонери, озброєні автоматами. Не пускають ні вантажівки, ні автобуси, ні легкові авто.

Причину зупинки не пояснюють, посилаються на розпорядження про обмеження в'їзду до столиці. У пробці завмерли тисячі фур і легкових автомобілів. Нас також не пустили. "Автоматчики" пояснили, що маємо повернутись назад і відмітитись у Кочереві", – повідомив голова Коростишівської районної організації ВО "Свобода" Сергій Бондарчук.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...