Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 лютого 11:58
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 февраля 2014, 16:21

Житомирського міліціонера, що влаштував озброєну бійку взяли під домашній арешт

Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудового розслідування у кримінальному провадження за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) КК України, повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Установлено, що експерт-криміналіст НДЕКЦ УМВС України в області, у ході побутового конфлікту, що виник пізно ввечері, 22 лютого, поблизу одного з кафе обласного центру, ножем заподіяв двом житомирянам тілесні ушкодження.

Працівнику правоохоронного органу, 23 лютого, оголошено про підозру у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення.

Судом, 24 лютого, підозрюваному обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...