Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 03 січня 18:05
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 марта 2014, 12:11

Житомир створює Народне ополчення

За рішенням осередка ПО “Сила людей”, ініційовано створення народного ополчення в Житомирі. Про це повідомяє депутат Житомирської обласної ради Дмитро Кропачов.

"УВАГА всім хто має віру лише в свої сили, чоловікам, кому виповнилось 18 років, які готові до захисту територіальної цілісності України!

Ми повинні створити НАРОДНЕ ОПОЛЧЕННЯ ЖИТОМИРА (НОЖ) та вимагати проведення навчання НОЖ військовими на житомирському полігоні.

Ми повинні бути готовими захищати Україну ми давали присягу Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність!

Також хто готов фінансово підтримати навчальні збори прошу підходити до намету та зробити такий свій внесок в підготовку до мобілізації, звіт використання буде надано, виключно цільове для організації навчань.

Запрошуємо 02.03.2014 з 12:00 до 19:00 площа Корольова біля військового намета реєструємо та формуємо НАРОДНЕ ОПОЛЧЕННЯ ЖИТОМИРА (НОЖ).

УВАГА!
1) Приходьте без масок, без палок, без щитів! Ми тільки формуємо ополчення для організації навчання на полігоні з військовими!
2) Бажано приходьте відразу сформованими групами по 5-10 чоловік з військовим квитком в крайньому випадку документом посвідчуючим особу!

Координатор навчальних зборів НОЖ, депутат Житомирської обласної ради Дмитро Кропачов"
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...