Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 17:38
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 мая 2014, 17:15

Губернатор Житомирщини побував на святі останнього дзвоника у селі свого дитинства



30 травня голова облдержадміністрації Сидір Кізін взяв участь у святі останнього дзвоника у Великокоровинецькій загальноосвітній школі Чуднівського району.

У школі наразі навчається 227 учнів, з яких 18 є випускниками 11-го класу. Найкращі побажання на їхню адресу звучали у виступі директора школи Лесі Янківської, класного керівника, першої вчительки, першокласників. Школярі підготували для цього урочистого дня вірші, пісні, танці.

Щиро і тепло привітав випускників школи голова облдержадміністрації Сидір Кізін. «Перед вами розкривається широка дорога. Я вірю, що ви успішно складете всі іспити, оберете правильну професію і той напрямок у житті, який даватиме не тільки можливість утримувати себе і свою сім’ю, а й розвиватися», - сказав він.

Очільник області зауважив, що українська нація сьогодні, як ніколи, згуртована. Він висловив упевненість у тому, що українці зупинять ворога, який загрожує нам на східних кордонах, і їх очікує велике майбутнє. З Україною весь цивілізований світ. Життя країни вже незабаром буде зовсім іншим, набагато кращим.

У Великокоровинецькій школі приділяють особливу увагу родинно-сімейному, художньо-естетичному вихованню, впроваджують інформаційні технології. Школа пишається своїм комп’ютерним класом, куточком, де відтворений побут селян ХІХ - початку ХХ століття. Є своєрідна музейна кімната, де з особливим теплом зберігають документи і речі, пов’язані з історією школи, - старі випускні фото, шкільну форму, парту, приладдя.

«Ця школа особлива і має високий рівень навчання, - розповіла вчитель історії і керівник гуртка в’язання Ольга Овчар, яка працює тут з 1990 року. - У нас проходять предметні тижні, зокрема відбувся просто чудовий Шевченківський тиждень. Багато гуртків – музичний, танцювальний. Наші діти дуже люблять свою школу».

Для очільника області Сидора Кізіна було по-особливому хвилююче побувати у Великих Коровинцях, адже звідси походить його родина, тут, на вулиці Лісовій, стоїть батьківська хата, яку збудував його дідусь, а мати ходила до місцевої школи. Сам Сидір Васильович проводив у селі усі літні канікули і знає всі його околиці. Разом із дідом Антоном, який працював на місцевому цукровому заводі, ходив в ліс по гриби, з друзями обстежив усі навколишні ставки.

Свято останнього дзвоника, випускний вечір – це хвилювання, радість і одночасно смуток. Вчорашні школярі стоять на порозі самостійного життя. Хай воно буде щасливим, у вільній і оновленій Україні.
За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...