Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 09 квітня 07:25
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 августа 2014, 10:57

Заступник Авакова: Кандидатура Фокіна на начальника міліції Житомирщини - була обговорена з «деякими народними депутатами»

За дорученням Арсена Авакова заступник Міністра внутрішніх справ здійснив виїзд у регіон з метою вивчення кадрової ситуації, що склалася в УМВС України в Житомирській області. Наказ про призначення керівника УМВС скасовано Міністром внутрішніх справ.

За словами Сергія Чеботаря, він здійснив візит в Житомирську область з метою вивчення обставин інциденту, який виник при призначенні начальника обласного УМВС.

– Слід зазначити, що призначення обговорювалося з деякими громадськими організаціями та народними депутатами, проте пропонована кандидатура не знайшла підтримку більшості представників регіону. Як результат, Міністр внутрішніх справ пішов назустріч громадськості і скасував свій наказ, – підкреслив Сергій Чеботар.

Під час візиту заступник глави МВС зустрівся із представниками громадськості, місцевої влади та пересічними громадянами. За результатами зустрічей визначено перелік проблемних моментів, які потребують вирішення.

– Ми будемо спиратися на досвід та практику МВС щодо широкого обговорення кандидатур на посаду керівника міліції області. До обговорень на громадських слуханнях залучатимемо представників місцевої влади, – наголосив Сергій Чеботар.

За результатами зустрічі заступника Міністра з громадою відбулася нарада з керівним складом УМВС України в Житомирській області. Під час цієї наради було розглянуто питання якісного виконання своїх обов’язків керівниками підрозділів УМВС.

Обстановку в області вивчатиме комісія Міністерства внутрішніх справ. За результатами її роботи буде прийнятий ряд кадрових рішень, про що буде поінформовано громаду Житомирщини додатково.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...