Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 22:58
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 сентября 2014, 18:08

Озброєний мешканець Житомирщини планував нову Революцію та повалення Порошенка

Сьогодні, 4 вересня, прокуратурою Житомирської області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно особи за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 109, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування встановлено, що 37-річний житель Житомирщини публічно закликав до насильницької зміни та повалення конституційного ладу, насильницького захоплення державної влади.

Окрім цього, особа неодноразово розповсюджувала у мережі Інтернет матеріали із закликами до захоплення державної влади, а також незаконно придбала і зберігала вогнепальну зброю та боєприпаси до неї.

Обвинуваченому судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Довідково. Санкції зазначених статей Кримінального кодексу України передбачають покарання, зокрема, обмеження волі строком до п’яти років або позбавлення волі від трьох до семи років.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...