Інспектори батальйону патрульної служби у сумці 22-річного жителя обласного центру виявили пластикову пляшку, частково заповнену рідиною світло-коричневого кольору, за попередніми даними – наркотичною речовиною.
Нині вилучене направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС, після висновків фахівців якого й буде дано остаточну правову кваліфікацію даній події.
Шановні громадяни! Нагадуємо вам, що статтею 309 Кримінального кодексу України за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту передбачено покарання як у вигляді штрафу так і позбавлення волі на строк до 3 років.