Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 23:09
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 ноября 2014, 14:31

До Держбюджету України перераховано 2,34 млн гривень за адмінпослуги, надані землевпорядниками Житомирщини

За повідомленням Державного агентства земельних ресурсів України, за 10 місяців 2014 року фахівці землевпорядної служби Житомирської області надали громадянам 54676 безоплатних і 39785 платних адміністративних послуг. За отримані послуги до Державного бюджету України перераховано 2,344 млн гривень.

Переважна кількість послуг стосувалася видачі витягів з Державного земельного кадастру, витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель та державної реєстрації земельних ділянок.

Найбільше адміністративних послуг надали фахівці землевпорядної служби у Житомирському, Бердичівському, Новоград-Волинському та Попільнянському районах.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...