Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 06 січня 06:52
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 ноября 2014, 12:44

Євгеній Демчик: Інтернет, кіно – кинули гучний виклик книзі

У Житомирі проходить прес-конференція "Як зробити читання цікавим?" за участю представників влади, школярів, студентської молоді, підприємців, авторів книг. Захід відбувається за підтримки громадської організації «Центр Суспільних Комунікацій» та компанії «Київстар».

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Євгеній Демчик, він передав вітання присутнім від в.о.міського голови та зауважив на важливості теми, що піднімається на конференції: «Нажаль, книга в усьому світі переживає непрості часи. Інтернет, кіно – кинули гучний виклик книзі. Хочеться вірити, що вона вистоїть і займе гідне місце у житті кожного українця, кожного житомирянина».

Він також висловив сподівання, що сьогоднішня прес-конференція – перший і далеко не останній крок, який буде зроблено на шляху до популяризації книги, підтримки інтересу до читання книг.

«Переконаний: Книга може жити і в умовах розвинутих інформаційних технологій!», - зазначив заступник міського голови та побажав усім житомирянам цікавих авторів, захоплюючих сюжетів та улюблених книг.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...