Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 21:51
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 декабря 2014, 05:58

У Житомирі молодик обікрав колишню коханку

17 грудня до Житомирського міськвідділу міліції звернулась 20-річна жителька обласного центру із заявою про викрадення з її квартири ноутбука вартістю 3,5 тис. гривень.

Детально розпитавши заявницю та оглянувши місце події, правоохоронці встановили, що зловмисник, ймовірно, мав вільний доступ до помешкання, а відтак крадієм міг бути хтось із рідних чи знайомих дівчини.

У подальшому припущення міліціонерів підтвердились: як було встановлено, ноутбук заявниці викрав її 22-річний співмешканець.

Нині триває розслідування кримінального провадження, у ході якого й будуть встановлені всі обставини події.

Шановні громадяни! Не забувайте вчасно подбати про безпеку свого майна. Намагайтеся зберігати цінні речі у недоступних для сторонніх осіб місцях, не запрошуйте малознайомих людей у власні помешкання. Зауважте, що сучасні технічні та практичні засоби дозволяють надійно захистити приміщення від відвідування небажаних гостей. Приміром, розгляньте питання про встановлення охоронної сигналізації, що зведе намагання зловмисників заволодіти вашим майном до мінімуму.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...