Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 08:55
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 июля 2011, 21:12

Валентин Стойко: Нові зміни до Регламенту Житомирської міської ради не дадуть узурпувати владу

«Нові зміни дають зелене світло для прийняття демократичних рішень владою Житомира.
14 липня під час сесії Житомирської міської ради 31 депутат, що є більшістю, проголосували за важливі зміни до Регламенту міської ради. У розробці оновленого Регламенту безпосередню участь брав депутат від ВО «Свобода» Валентин Стойко.

«Нові зміни дають зелене світло для прийняття демократичних рішень владою Житомира. Більше не треба буде комісіям ради отримувати погодження міського голови, аби певне питання розглядали на сесії. Віднині міського голову ставитимуть просто до відома», - зауважив депутат-свободівець.

Валентин Стойко додав, що вказане голосування у Житомирській міській раді свідчить про те, що депутати не дадуть узурпувати владу в місті.

«Депутати у міській раді мають виконувати волю виборців, а не однієї особи», - резюмував Валентин Стойко.


Дзеркало Полісся
Погода, Новости, загрузка...