Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 05:14
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 марта 2023, 15:10

«Гвардія наступу: Долучайся до бригад

«Гвардія наступу: Долучайся до бригад

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом.





Ти сам обираєш бригаду та напрям наступу і гарантовано потрапляєш до однодумців. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем! Долучайся до Гвардії Наступу.





Вступай і наступай. Подавати заявки можна онлайн, заповнивши анкету на сайті storm.mvs.gov.ua.



Інший варіант – звернутися до одного з 5 Центрів надання адмінпослуг області:



м. Житомир, площа Польова, 8;



м. Бердичів, вул. Центральна, 1;



м. Коростень, вул. Шевченка, 5;



м. Звягель, вул. Шевченка, 20;



м. Баранівка, вул.Звягельська,7Б.



Також охочі потрапити до лав «Гвардії наступу» повинні заповнити анкету на сайті або зателефонувати за номером 080 010 00 20.



ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ!
Погода, Новости, загрузка...