Ще одна точка збору добровольців дозволить створити максимально сприятливі умови для того, аби охочі могли потрапити до лав «Гвардії наступу», отримати максимальну інформаційну підтримку та записатися до бригад, які їх зацікавили. У холі облаштовані місця, де кожен доброволець може дізнатися потрібну інформацію відповідно до своїх уподобань. Фахівці ЦНАПу також допомагають у консультаціях та скеровують відвідувачів, котрі цікавляться службою в «Гвардії наступу».
Після відбору та медкомісії з добровольцями працюватимуть інструктори та командири нових бригад – бійці ЗСУ, які вже встигли уславитися в найгарячіших битвах цієї війни. Також військовослужбовці «Гвардії наступу» отримають знання з тактичної, домедичної та вогневої підготовки, а також складатимуть комплексний екзамен, аби пройти до наступного етапу підготовки.
Нагадаємо, що з вмотивованих добровольців буде утворено вісім бригад, до яких першими увійшли захисники, що втримали натиск окупанта в лютому 2022 року. Дві з них – «Червона калина» та «Кара-Даг» братимуть участь у звільненні окупованих у 2014 році Донецької, Луганської областей та півострова Крим. Інші будуть звільняти українську землю захоплену ворогом у 2022 році.
На сьогодні, записатися або проконсультуватися щодо вступу до бригад можна в ЦНАПах області за адресами:
м. Житомир, площа Польова, 8;
м. Бердичів, площа Центральна, 1;
м. Звягель, вул. Шевченка, 20;
м. Коростень, вул. Шевченка, 5;
м. Баранівка, вул. Звягельська, 7Б.
Також записатися до бригад можна на сайті storm.mvs.gov.ua та за номером «гарячої лінії»: 0 800 10 00 20.