Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 15:14
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 июля 2023, 17:36

Плічопліч: Відновлення Трифонівки на Херсонщині триває, — Наталія Остапченко



Плічопліч: Відновлення Трифонівки на Херсонщині триває, — Наталія Остапченко

Перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко долучилася до онлайн-наради з питань реалізації проєкту Пліч-о-пліч.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА станом на 25 липня в роботі з відновлення перебувають 154 об’єкти села Трифонівка Великоолександрівської громади Херсонської області, зокрема:

147 житлових будинків;

7 об’єктів соціальної інфраструктури.

Роботи з відновлення здійснюються у розрізі 3 окремих напрямків:

1 напрямок: поточний ремонт 133 житлових будинків та 3 об’єктів соціальної інфраструктури.

2 напрямок: поточний ремонт 6 житлових будинків та капітальний ремонт 1 об’єкту соціальної інфраструктури. У цьому ж напрямку передбачено додаткові роботи із благоустрою села (влаштування дитячого майданчику, ремонт дорожнього покриття та облаштування огорожі);

Плічопліч: Відновлення Трифонівки на Херсонщині триває, — Наталія Остапченко


3 напрямок: капітальний ремонт 1 об’єкту соціальної інфраструктури, нове будівництво 4 житлових будинків та реконструкція 2 соціальних об’єктів та 3 житлових будинків.

Станом на сьогодні 39 робітників, а це 10 бригад, проводять безпосередні роботи на 24 об’єктах.

Ще 12 об’єктів знаходиться в роботі з виготовлення технічних звітів та проектної документації.
Погода, Новости, загрузка...