В українському суспільстві існує колосальна недовіра громадян як до влади, так й до опозиції. Про це в ефірі «5 каналу» заявила Наталія Королевська, лідер УСДП, народний депутат України (фракція «БЮТ-Батьківщина»).
«У політиці, як і в бізнесі, якщо береш кредит довіри - його потрібно буде віддавати. Сьогодні ми бачимо, що люди втратили довіру, залишившись сам на сам з владою, яка в будь-який момент може відібрати в людини все, включаючи телевізор або холодильник», - зазначила вона.
Наталія Королевська переконана, що лише об'єднавшись, «ми зможемо взяти владу під контроль, захистити себе та кожного громадянина від свавілля нинішнього режиму». «Ми повинні зробити все можливе, щоб повернути до себе довіру людей. Адже тільки об'єднавшись з суспільством, ми здатні захистити себе та захистити кожного, - зазначила політик. - Я впевнена, ми зможемо об'єднатися навколо програми економічного розвитку України, зможемо сформувати новий уряд, здатний реалізувати її, та доведемо людям, що політики можуть віддавати кредити довіри людям».
Лідер УСДП нагадала, що в Україні вже почав роботу веб-ресурс «Владу - під контроль», покликаний фіксувати порушення з боку чиновників. «Люди звертаються до нас зі скаргами на протизаконні дії або бездіяльності влади. І залучена група народних депутатів буде забезпечувати депутатські звернення у відповідні органи, щоб кожен акт беззаконня не залишився без уваги. Кожен чиновник, який своїм актом підписує незаконні дії, повинен розуміти, що потрапить під жорсткий контроль, і його дії не залишаться безкарними», - підкреслила народний депутат.
В якості яскравого прикладу об'єднання Наталія Королевська назвала ситуацію навколо спроби влади закрити сайт EX.UA. «Тоді сотні тисяч користувачів змогли об'єднатися і прибрати зі свого вільного інтернет-простору нинішню владу, призупинивши роботу ряду урядових веб-ресурсів. Це було віртуальне об'єднання. І наша задача - таке об'єднання перевести з віртуального світу в реальний світ повсякденного життя. Тоді дійсно влада в нашій країні буде під контролем, а кожна людина відчуватиме себе захищеною», - підкреслила народний депутат.
«Я знаю, коли ми об'єднуємося - ми непереможні», - резюмувала лідер УСДП Наталія Королевська.