Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 16 липня 08:43
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 марта 2025, 11:55

СБУ та Нацполіція затримали агента російського гру, який виготовляв вибухові пристрої для терактів у Запоріжжі

Служба безпеки та Національна поліція затримали ще одного агента російської воєнної розвідки (більш відомої як гру) у Запоріжжі. На виконання ворожого завдання він мав виготовити низку саморобних вибухових пристроїв (СВП) для терактів у прифронтовому регіоні.

За матеріалами справи, поплічником рф виявився наркозалежний мешканець Запоріжжя. Він погодився на співпрацю з ворогом в обмін на обіцянку «легких грошей».

Як встановило розслідування, основним завданням фігуранта було виготовлення СВП та їх перевезення у приховані схрони, так звані «тайники».

Утім, перед виконанням цієї терористичної роботи зловмисник пройшов «тестову місію» рашистів: розклеював по місту антиукраїнські листівки.

Крім того, виконуючи вказівки свого куратора, чоловік «втемну» використовував знайомих, а також перевіряв їхню придатність для вербування.

Співробітники СБУ і Нацполіції задокументували злочинну діяльність фігуранта та затримали його за місцем проживання.

Під час обшуків у російського агента вилучено телефони, які він використовував для зв’язку зі своїм куратором, та компоненти для виготовлення СВП.

Наразі слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

Зловмиснику обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави.

Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Запорізької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону.
Погода, Новости, загрузка...