Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 09 грудня 03:33
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера
На Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера
На Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникамУ Житомирі відзначили День Гідності та СвободиНа Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 ноября 2025, 00:28

Поліція вилучила «шахед», який киянин перевозив на даху автомобіля

Вчора у соціальних мережах правоохоронці виявили публікацію про те, що на території столичного ЖК знаходиться автівка, на даху якої прикріплений ворожий БпЛА. 

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Дарницького управління поліції та вибухотехніки. Фахівці оглянули небезпечний предмет — ним виявився безпілотний літальний апарат типу «Shahed» із вихолощеною бойовою частиною, тобто таким, що не становить загрози життю та безпеці громадян.

Власник транспортного засобу — 30-річний місцевий мешканець, який є головою громадської організації, пояснив, що планував передати безпілотний літальний апарат до музею. 

Поліцейські вилучили безпілотник для проведення додаткової перевірки, встановлюються усі обставини події.
Погода, Новости, загрузка...